A+ R A-

Közép-hírek

Beharangozó Közép-csoport 3. forduló

Ahogy azt Olvasóink már megszokhatták, az NB III Közép-csoport harmadik játéknapját, Nyilas Elek, a Duna Aszfalt TVSE szakmai igazgatójának tippjeivel harangozzuk be. 

Magabiztos hazai győzelem a baranyai rangadón

A PMFC hazai pályán 1700 néző előtt megérdemelt, 3-0-ás diadalt aratott a rivális Kozármisleny FC felett.

Beharangozó Közép-csoport 2. forduló

A Közép-csoport második fordulóját, a múlt héthez hasonlóan, Nyilas Elek, a Duna Aszfalt TVSE szakmai igazgatójának tippjeivel harangozzuk be.

Fegyelmi határozatok az 2. forduló után

Az NB III második fordulójában is történtek kiállítások, az MLSZ pedig elkészítette a fegyelmi határozatokat. 

350 nap után, kapitányként tért vissza a SZEOL középpályása

Győztes meccsen debütált a SZEOL új csapatkapitánya: a hosszú idő után, sérüléséből visszatérő Ondrejó Tamás 2016 márciusa után játszott végig újra egy mérkőzést.

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 10 5 1 35
Kaposvári Rákóczi FC 11 2 3 35
FC Ajka 9 4 3 31
Tarr Andráshida SC 9 1 6 28
Pápai Perutz FC 9 1 6 28
Puskás Akadémia FC II 8 2 6 26
Videoton FC II 8 1 7 25
Csepel FC 7 3 6 24
Dunaharaszti MTK 6 5 5 23
III. Kerületi TVE 5 7 4 22
BKV Előre SC 6 2 8 20
Pénzügyőr SE 5 2 9 17
VLS Veszprém 3 4 9 13
Csornai SE 4 1 11 13
Gyirmót FC Győr II 3 2 11 11
THSE-Szabadkikötő 3 2 11 11

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 12 1 3 37
Duna Aszfalt TVSE 11 3 2 36
Pécsi MFC 11 2 3 35
SZEOL SC 10 1 5 31
Iváncsa KSE 9 3 4 30
FC Dabas 8 3 5 27
Paksi FC II 8 2 6 26
Szentlőrinc SE 7 3 6 24
Rákosmente KSK 6 3 7 21
Szekszárdi UFC 5 5 6 20
Kozármisleny FC 5 3 8 18
Budapest Honvéd-MFA II 5 2 9 17
Mórahalom VSE 2 5 9 11
Hódmezővásárhelyi FC 2 5 9 11
Makói FC 2 3 11 9
Vecsési FC 1 4 11 7

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 12 4 0 40
ESMTK 11 3 2 36
STC Salgótarján 10 2 4 32
MTK Budapest II 8 2 6 26
Putnok FC 7 4 5 25
Tiszafüredi VSE 7 2 7 23
Jászberényi FC 5 6 5 21
Füzesgyarmati SK 6 3 7 21
Nyírbátori FC 6 3 7 21
Cigánd SE 6 2 8 20
Termálfürdő Tiszaújváros 5 3 8 18
Balassagyarmati VSE 5 2 9 17
Gyöngyösi AK 4 5 7 17
Diósgyőri VTK II 4 3 9 15
Debreceni EAC 4 2 10 14
Tállya KSE 3 4 9 13

Nyugati csoport 16. forduló

Közép-csoport 16. forduló

Keleti csoport 16. forduló