A+ R A-

MK-hírek

Magyar Kupa 4. forduló, szerdai eredmény - Frissítve!

A Magyar Kupa legjobb tizenhat csapata között még két NB III-as együttes érdekelt, akik ma egymás ellen léptek harcba a nyolc közé jutásért.

Kisorsolták a Magyar Kupa 4. fordulójának párosításait

Hétfő délelőtt megtartották a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének sorsolását. A legjobb 16 csapat közé jutott két NB III-as együttes közül, az egyik biztosan bejut a negyeddöntőbe is.

MK 3. forduló, keddi eredmények - Frissítve

A Magyar Kupa legjobb 32 csapata között még nyolc NB III-as gárda van versenyben, akik közül kedden négyen léptek pályára magasabb osztályú ellenfeleikkel szemben.

MK 3. forduló, szerdai eredmények - Frissítve

A Magyar Kupa legjobb 32 csapata között még nyolc NB III-as gárda van versenyben, akik közül szerdán négyen léptek pályára magasabb osztályú ellenfeleikkel szemben.

Kisorsolták a Magyar Kupa 3. fordulójának párosításait

A Magyar Labdarúgó Szövetségben hétfő délelőtt kerültek kisorsolásra a Magyar Kupa 3. fordulójának párosításai, amelyben még nyolc NB III-as együttes érdekelt.

Nyugati csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Érdi VSE 9 5 1 32
Kaposvári Rákóczi FC 10 2 3 32
FC Ajka 9 4 2 31
Pápai Perutz FC 8 1 6 25
Tarr Andráshida SC 8 1 6 25
Videoton FC II 8 1 6 25
Dunaharaszti MTK 6 5 4 23
Csepel FC 6 3 6 21
Puskás Akadémia FC II 6 2 6 20
BKV Előre SC 6 2 7 20
III. Kerületi TVE 4 7 4 19
Pénzügyőr SE 5 2 8 17
VLS Veszprém 3 4 7 13
Gyirmót FC Győr II 3 2 10 11
THSE-Szabadkikötő 3 2 10 11
Csornai SE 3 1 11 10

Közép-csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Dunaújváros PASE 11 1 3 34
Duna Aszfalt TVSE 10 3 2 33
Pécsi MFC 10 2 3 32
SZEOL SC 10 1 4 31
FC Dabas 8 3 4 27
Iváncsa KSE 8 3 4 27
Paksi FC II 7 2 6 23
Rákosmente KSK 6 3 6 21
Szentlőrinc SE 6 3 6 21
Szekszárdi UFC 5 5 5 20
Kozármisleny FC 5 3 7 18
Budapest Honvéd-MFA II 4 2 9 14
Mórahalom VSE 2 5 8 11
Hódmezővásárhelyi FC 2 5 8 11
Vecsési FC 1 4 10 7
Makói FC 1 3 11 6

Keleti csoport

Team Wins DRAW Lost Points
Monori SE 11 4 0 37
STC Salgótarján 10 2 3 32
ESMTK 9 3 2 30
Putnok FC 7 3 5 24
MTK Budapest II 7 2 5 23
Tiszafüredi VSE 7 2 6 23
Cigánd SE 6 2 7 20
Nyírbátori FC 6 2 7 20
Jászberényi FC 4 6 5 18
Füzesgyarmati SK 5 3 7 18
Termálfürdő Tiszaújváros 5 2 8 17
Gyöngyösi AK 4 5 6 17
Balassagyarmati VSE 5 1 9 16
Diósgyőri VTK II 4 3 8 15
Debreceni EAC 4 2 9 14
Tállya KSE 2 4 9 10